Logo Biuletynu Informacji Publicznej biblioteka@opatowek.pl + 48 510 456 021

Dzień dziecka w bibliotece

2 czerwca, 2023

Jedną z atrakcji, jakie oferuje Opatówek jest wizyta w naszej bibliotece. Tak uznali piątoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Konstytucji 3 - Maja w Kaliszu, którzy zdecydowali się spędzić część swojego święta, czyli Dnia Dziecka w naszym towarzystwie. I bardzo się z tego powodu cieszymy!
Było oglądanie biblioteki od całkiem atrakcyjnych lochów aż po piętro, zaglądanie w różne ciekawe zakamarki, buszowanie w regałach oraz zajęcia o bezpieczeństwie w sieci. Okazało się, że nasi goście mają o tym sporą wiedzę i świadomość. I tak trzymać. W pamięci zostanie także rozmowa "o życiu" i stwierdzenie, że ważne są nasze umiejętności i osiągnięcia, ale jeszcze ważne jest to, żebyśmy byli w życiu szczęśliwi, potrafili znajdować radość każdego dnia i mieli wokół siebie życzliwych ludzi. 
Czego Wam wszystkim życzymy!
Po wizycie w bibliotece nie mogło zabraknąć przerwy w pizzeri i na naszych opatóweckich pysznych lodach. Na koniec wycieczki do Opatówka, dzieci odwiedziły nową siedzibę goku na dworcu PKP i zapoznały się z funkcjonowaniem nowoczesnego kina. Niewątpliwie atrakcyjnym zakończeniem całej wyprawy był powrót do domu pociągiem :)Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityka dotycząca plików cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu